Piyasadaki mevcut aksiyon video oyunları hakkında konuştuğumuzda seçenekler az değil, bu geniş aralık gerçekten iyi bir tane indirmek istediğimizde seçimi zorlaştırıyor .

Birçok kez Pubg Mobile gibi belirli bir oyunu, Android veya iPhone’da, başka herhangi bir platformda, diğerlerinin yanı sıra oynamak istiyoruz ve bunun mümkün olmadığını veya bilgileri herhangi bir site tarafından bulamadığımızı görüyoruz. web gibi gerçek bir Pubg hayranının bu muhteşem oyunu her yerde oynayabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri bulacaksınız .

Çok oyunculu savaş oyunlarının en popüler versiyonları , yıllardır dünya çapında bir eğlence kaynağı olmuştur. Neyse ki geliştiricilerin tercihleri ​​giderek daha gerçekçi ve etkileşimli bir oyun modudur.


Şu anda geleneksel oyun modlarının yerini farklı özelliklere sahip gelişmiş modlar almıştır. Oyuncunun daha önce hiç görmediği bir oyun deneyimine izin veriyorlar,

“Battle Royale” oyun modu. İlk olarak Player Unknown’ın Battlegrounds atıcısı tarafından uygulandı, ayrıca sürümünde diğer PUBG mobil cihazlar için de kullanıldı.

Oyun modu türü “Battle Royale” son yıllarda ” Fortnite ” gibi oyunlar ile popüler oldu. Herkesin katıldığı eşsiz ve harika bir PvP savaşında birçok oyuncudan oluşur.

” Player Unknown’s Battlegrounds ” veya ” PUBG ” adlı video oyunu, bu temayla hızla popülerleşen ilk atıcı oldu. 2017 yılının sonunda yalnızca sanal oyun platformu “Steam” aracılığıyla PC kullanıcıları için başlatıldı.

Yaklaşık 30 USD maliyeti ile, lansman sırasında bu çok popüler aksiyon macera oyunu . Diğer oyuncularla rekabet etmenizi veya arkadaşlarınızla bir grupta oynamanızı sağlar. Amaç oyunun son kurtulnları olmaya çalışmaktır.Pubg Mobile İndirPUBG mobil orijinal bir sürümüdür , bu App oyun Oyuncu Unknown’s Battlegrounds yaratıcıları tarafından geliştirilmiştir. Ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz, PC oyununun aynı özelliklerine sahiptir. Android cihazınızdan PUBG mobile’ı indirmek için, indirilecek oyunu bulacağınız Google Play Store’a gitmelisiniz.

Benzer şekilde PUBG mobile sadece mobil cihazlar için bir oyun değildir. Oyunun yaratıcıları, orijinal PUBG mobil cihazını bir emülatörle indirmenize ve yüklemenize izin verir. Bu emülatör onlar tarafından oluşturulmuştur, böylece oyuna bilgisayarınızdan erişebilirsiniz.
Yorumlar